Nereye Gidilir

Nereye Gidilir Nerede KalınırTunus Turu ETS Tur

Yazan: admin Tarih: Eki 9th, 2012 | Kategori:: Bayramda Nereye Gidilir

Bu yazımızda, kurban bayramında nereye gidilir diyen, ve kurban bayramı turları, ve kurban bayramı yurtdışı turları arasında seçim yapmak isteyen okuyucularımız için, kurban bayramı turları; ve kurban bayramı yurtdışı turları arasında yer alan, ETS Tur tarafından düzenlenen Tunus turlarından bir tanesini anlatacağız. Eğer siz de kurban bayramında nereye gidilir diyor, kurban bayramı turları, ve kurban bayramı yurtdışı turları arasında yer alan Tunus turlarından ETS Tur tarafından düzenleneni değerlendirmek istiyorsanız, sizin için hemen tur programını aktaralım:
Tunus Turu (23 Ekim 2012) 1. Gün:
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ETS Tur kontuarında gerçekleşecek olan buluşmanın sonrasında, pasaport ve diğer işlemler yapılacak, ve bunun sonrasında Tunus’a doğru hareket edilecektir. Varış gerçekleştiğinde, otele gidecek olan Tunus turu misafirleri burada akşam yemeklerini yiyecek, ve konaklayacaklardır.


Tunus Turu (24 Ekim 2012) 2. Gün:
Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısının sonrasında, ekstra olarak düzenlenecek olan Sidi Bou, Chartge, Said gezisi turlarına, isteyen ETS Tur misafirleri katılım gösterebilirler. Gün sonunda ise otele geri dönülecektir.
Tunus Turu (25 Ekim 2012) 3. Gün:
Sabah kahvaltısından sonra kurban bayramı yurtdışı turları misafirlerine serbest zaman verilecektir. Eğer çoğunluk sağlanacak olursa, ekstra olarak, El Jem ve Kairoun gezileri düzenlenecektir. Bu gezilerin sonrasında Sousse’a dönecek olan ETS Tur misafirleri otellerinde akşam yemeği yiyerek konaklayacaklardır.
Tunus Turu (26 Ekim 2012) 4. Gün:
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman verilecektir; eğer çoğunluk sağlanacak olursa ekstra Nebeul Hammamet gezisi düzenlenecektir. Gezi dönüşü otele geri dönülecektir.
Tunus Turu (27 Ekim 2012) 5. Gün:
Sabah kahvaltısından sonra serbest değerlendirilecek olan zaman havalimanına gidene kadar sürecektir. Sonrasında ise İstanbul’a dönüş için işlemler gerçekleştirilerek Tunus Turu sona erecektir.
Kurban bayramında nereye gidilir diyenler, kurban bayramı turları; ve kurban bayramı yurtdışı turları arasında yer alan, ETS Tur tarafından düzenlenen Tunus Turuna katılmak isterlerse, ETS Tur ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Tunus Turu için belirlenen ücret 399€’dan başlamaktadır.

Incoming search terms:

  • tunus tatil ets


Yorum Yapin

Gizlilik Politikası