Nereye Gidilir

Nereye Gidilir Nerede KalınırOthello Hotel

Yazan: admin Tarih: Mar 2nd, 2013 | Kategori:: Mersinde Nerede Kalınır

Bu yazımızda sizlere, Mersinde nerede kalınır sorusunun yanıtları arasında yer alan Mersin otellerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyan Othello Hotel ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Mersinde nerede kalınır diyorsanız, ve Mersin otelleri arasında bir arayış içerisinde iseniz, Othello Hotel ile ilgili bilgilere birlikte bakıp, Othello Hotel’i birlikte tanıyalım:
Mersinde nerede kalınır diyenler için tanıtımını gerçekleştirmekte olduğumuz Mersin otellerinden Othello Hotel, Mersin şehir merkezindedir, ve Mersin Limanı ile olan mesafesi 500 metredir. Kongre Sarayı, ve Kültür Merkezi’ne de yakın olan Othello Hotel’in sahile olan mesafesini yürüyerek katedebilirsiniz.


Othello Hotel içerisinde bulunan standart oda sayısı 58, süit oda sayısı ise 8’dir. Mersin otelleri arasında yer alan Othello Hotel’in yatak kapasitesi 130’dur. Othello Hotel’den Mersin şehir manzarasını rahatlıkla izleyebilirsiniz.
Othello Hotel odaları içerisinde bulabileceğiniz özellikler: Saç kurutma makinesi, Wc, duş, klima, uydu yayınlı televizyon, internet bağlantısı, minibar, direkt telefon…
Mersinde nerede kalınır diyenler, yarım pansiyon, ya da oda kahvaltı şeklinde gerçekleştirebilecekleri konaklamalarına, evcil hayvanları dahil edemeyeceklerini bilmelidirler. Othello Hotel içerisinde açık yüzme havuzunun bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.Yorum Yapin

Gizlilik Politikası