Nereye Gidilir

Nereye Gidilir Nerede KalınırMersine Nasıl Gidilir?

Yazan: admin Tarih: May 30th, 2012 | Kategori:: Mersinde Nereye Gidilir

Bu yazımızda sizlere Mersin hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Mersin hakkında bilgi verirken, ilk olarak Mersine nasıl gidilir sorusu akla gelmektedir. Tatilini Mersin’de geçirmek isteyen kişiler, doğal olarak Mersine nasıl gidilir sorusunu soracaklar; bu nedenle, Mersinde nereye gidilir sorusunun yanıtı öncesinde Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtını vermemiz gerekmektedir.
Mersinde nereye gidilir sorusunun yanıtı öncesinde sorduğumuz Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtına ilk olarak karayolu ile diyebiliriz, ve Mersin’in tüm şehirlerle karayolu bağlantısının bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.


Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtları arasında demiryolu da yer almaktadır. Mersin demiryollarının, Türkiye’nin pek çok ili ile olduğu kadar uluslararası bağlantılarının da bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Mersin İstasyon telefon numarası: (0 324) 451 35 10
Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtlarından bir diğeri de deniz yoludur. Mersin Limanı ile, ortalama 100’ün üzerinde limanın deniz yolu bağlantısı bulunmaktadır. Mersin Taşucu Limanı’ndan, düzenli olarak deniz feribotu seferlerinin düzenlendiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Mersin Limanı, bir uluslararası liman görevi üstlenmektedir. Mersin Limanı Telefon: (0 324) 233 32 72
Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtları arasında, havayolundan da söz etmemiz gerekir, ancak, Mersin’de havaalanının bulunmadığını da belirtmemiz gerekmektedir. Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtını havayolu ile veren kişilerin, Adana Şakirpaşa Havaalanı’ndan Mersin’e aktarmaları yapılmaktadır, ve Mersin’e olan Şakirpaşa Havaalanı’nın uzaklığı 69 kilometredir. Şakirpaşa Havaalanı’nın Tarsus’a olan uzaklığı ise 32 kilometredir. Düzenli olarak Adana Şakirpaşa Havaalanı’ndan yurtiçi, ve yurtdışı seferleri gerçekleştirilmektedir.
Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtını Adana’lı bir kişi sorarsa, karayolu ile ulaşımın ortalamada 68 kilometre olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Adanadan Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtı karayolu ile verilirken, ortalamada bir saat sürdüğünü de belirtmemiz gerekmektedir. Adanadan Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtları arasında demiryolu da yer almakta olup, Mersin’e, Adana’dan düzenli olarak günün farklı saatlerinde seferler düzenlenmektedir de dememiz gerekmektedir.
Hataydan Mersine nasıl gidilir diyenler, Hatay Mersin arası mesafenin ortalamada 267 kilometre olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Özel araç ile, karayolu vasıtasıyla Hataydan Mersine gitmek isteyen bir kişi, ortalamada üç saatlik bir yol katetmelidir…
Sivastan Mersine nasıl gidilir diyenler, Sivas Mersin arası 531 kilometreli mesafenin, karayolu ile gidilmesi, ve bu yolun özel araç ile katedilmesi durumunda, ortalama 7 saatlik yol gidilmesi gerektiğini bilmelidirler.
Malatyadan Mersine nasıl gidilir diyenlerdenseniz, Malatya Mersin arasının 479 kilometre olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Karayolu ile ortalama 6 saat 15 dakika yol katetmeniz gerekmektedir.
Kayseriden Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtı ise, araçla 4 saat 10 dakikadır; ve Kayseri Mersin arası ortalama 333 kilometredir.
Gaziantepten Mersine nasıl gidilir sorusunun yanıtı 302 kilometrelik yol katedilen bir araçla, ortalama 3 saat 10 dakika yolculuk yapılacağı anlamına gelmektedir.
Diyarbakırdan Mersine nasıl gidilir? Diyarbakır Mersin arası 613 kilometrelik yol, araç ile ortalama 6 saat 50 dakikada katedilmektedir.
Ankaradan Mersine nasıl gidilir? Ankara Mersin arası 498 kilometrelik mesafe araç ile ortalama 5 saat 40 dakikada kaydedilmektedir.

Incoming search terms:

  • adanadan mersine nasl gidilir
  • adanadan mersine nasıl gidilir
  • malatyadan mersine nasıl gidilir uçak ile
  • mersin sadiye nasıl gidilir
  • mersine gitmek için nereye uçmak gerek


Yorum Yapin

Gizlilik Politikası